| evildarks a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca saitul de ghete de fotbal mgsport.ro are produse originale 100% pentru ca as vrea sa imi iau o pereche de ghete de fotbal si vreau sa stiu daca au produse originale as vrea raspunsuri mai ales de la cei care au cumparat de pe mgsport.ro va las saitul pls vreau sa stiu daca au produse originale

5 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Eu nu am comandat si nu am auzit de ei. Am comandat doar de pe http://www.marimi.ro/adidasi-barbati/fotbal si chiar au doar produse originale.

| fuzzer a răspuns:

In mare parte sunt originale, insa nu te poate asigura nimeni, ca ceea ce vei comanda tu de pe site, va fi obligatoriu original, pana nu vezi cu ochii tai.

| AlexandruUrsachi a răspuns:

Da sunt originale, dar eu personal iti recomand acest site:
http://bit.ly/Ghete-Fotbal-Originals
De ce?
Produsele sunt originale si de cea mai buna calitate, ai 200 zile garantie, ai 366 zile sa te razgandesti si livrarea e in maxim 24 ore.

| Lollzzor a răspuns:

Am comandat nu demult de la ei, sunt foarte bune produsele, recomand si tie sa iei de la ei, funda?