| IubescNutellla a întrebat:

As avea o intrebare pentru cei care au cumparat din Deichmann. Este un magazin cu produse de calitate si cat de cat originale?
Pentru ca as vrea sa imi iau niste ghete de iarna Puma, si sunt la pretul 250 lei. Si as vrea sa stiu daca produsele asa, mai scumpe, sunt originale.
P.S.: Sa raspunda cei care au cumparat/ comandat din acel magazin si au habar.

FUNDA

Răspuns Câştigător
| AsDhop a răspuns:

Daca vrei calitate, la Deichmann si Leonardo este locul, am niste Ghete de iarna mai inalte, Maro, le am de 2 ierni, nici macar culoarea nu le-a iesit happy