| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Astăzi stateam si ma gândeam ca in curand va veni vremea calda si frumoasă. Vreau sa imi cumpar niste adidasi Jordan sau af1, insa de pe un site pe care sa nu mai dau o căruță de bani. Dorinta mea ar fi sa imi spuneti daca stiti un astfel de site, dar sa fie originali happy Mi-am cumaparat anul trecut prin martie daca nu ma insel, o pereche de af1 albi, insa am dat si o groaza de bani pe ei si s-au facut si urati. De aia m-ar interesa si alte site-uri pe care sa gasesc produse originale.

Răspuns Câştigător
| MotoBlitz a răspuns:

În ce interval de preț te-ai încadra? Ai preferințe referitoare la o anumită culoare? Să îmi spui ce număr porți, să nu îți trimit degeaba. Îți caut eu până diseară, dar să îmi lași un Insta.

| RoxanaIoana108 a răspuns (pentru MotoBlitz):

Buna! alessia.flr pe Instagram. Port 36, aceasta este problema. Orice, numai alb nu happy Până in 750 roni.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De cat sa cumperi de pe toate instagramurile si olxurile, mai bine cumpara putin mai scump dar de la vanzatori certificati, fie direct din magazin, cum sunt cele din mall-uri fie online de pe magazinele cunoscute si certificate precum modivo.
Netul abunda in fakeuri ce poarta numele marilor producatori.

| carevaescu a răspuns:

Asteapta reducerile