| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Cam cati bani iau la fabio la amanet pe acest pc? E folosit de aproape 2 ani nu are zgarieturi, l-am ingrijit foarte bine doar ca vreau sa iau un sistem desktop si sa fac ceva pe el, aveti idee? Asta e laptopul: https://altex.ro/......XGHAEX001/

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca prezinta interes in jur de 40-50% din valoarea lui de piata, nu de nou!
Pentru ca amenetul inseamna ca te imprumuta nu faptul ca iti cumpara produsul.
Sfatul meu este sa vinzi tu produsul dar putin mai ieftin decat ceilalti care vand, astfel iesi mult mai in castig.
Eu as zice ca un amanet iti va oferi in jur de 500 de lei pe el, asta daca prezinta interes.

2 răspunsuri:
| Ronaldo_Ronaldo_1997 explică (pentru Simpatic):

Am inteles deci sa il vand personal

| Simpatic a răspuns (pentru Ronaldo_Ronaldo_1997):

Da, poti incerca pe olx. recomand amanetul doar in caz de urgenta nevoie de banuti.