| fumsipraf a întrebat:

Ce marci de tigari sunt in Germania? Si cam cat costa un pachet? Exista kent 8, dunhill sau pall mall pe acolo? Daca da, cat e pachetul?

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Exista.
in jur de 4 euro.

| Voicu_Liviu_1990 a răspuns:

Kent 8 stiu sigur ca nu exista, Dunhill nu am cautat dar poti cumpara Pall Mall cu 5E 21 de tigarii 7E 28 de tigarii si 9E cu 40 de tigarii.
Dar mai bine iti cumperi sa iti faci singur tigarile, eu de exemplu imi iau Malboro Gold (o cutie cu tutun de 115g) care costa 16E plus filtre (200 de filtre) la 2E si prima data si o masinarie care o gasesti la 1E.
Uite si cum se fac exact https://www.youtube.com/watch?v=IOkB-DzppJU

| Grozavu_Corina_1988 a răspuns:

Vreau sa cumpar tigari kent 8 scurt online in Germania de unde pot cumpara?