| bybuu13 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie niste magazine din Constnta cu haine dragute pentru scoala... tin sa mentionez ca trec clasa a7a big grin Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| kathgilbert a răspuns:

Du-te la City Park Mall si cauta pe la Bershka, Zara, Pull and Bear, etc.

4 răspunsuri:
| livefast a răspuns:

Mallthinking cred ca e locul cel mai potrivit:*

| alinexexeexexex a răspuns:

Intersport si hervis

| Coco_5217 a răspuns:

Hei,dar ce e mai frumos decat sa cauti tu singura, iar la final dupa ce ai alergat prin atatea magazine sa vi acasa obosita moarta, dar multumita de rezultat big grin?

| Ciucii a răspuns:

Poi cred ca cele mai dragute haine gasesti la city parca moll (si ieftine:d) si in tomis moll! fundita?big grinhappy