| bombonik522 a întrebat:

cine se pricepe la UGG-uri, ar putea sa-mi spuna daca acestea sunt originale sau daca merita banutii? Eu am citit caracteristicile lor pe net si din punctul meu de vedere sunt OK.Parerea voastra care este?
http://www.okazii.ro/......a119455776

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La banii aia (nici 30 de euro)nu sunt originale! E minciuna cu pret de importator. Au talpa din plastic, iti rupi gatul pe zapada cu ele. UGG-urile costa cel putin 200 euro acolo la mama lor in Australia! Uite aici preturi la UGG originale
http://www.uggaustralia.nl/nieuw-laarzen-nl/dames-nieuwkomers,nl_NL,sc.html
Alege o pereche si vezi ca sunt mai multe poze,inclusiv, emblema, talpa, croiala.
In fine, te hotarasti tu!
Daca vrei sa te hotarasc eu despre UGG-uri, uite aici http://www.click.ro/......73843.html

Bafta!

| ElizzaTPU a răspuns:

Buna, sigur nu sunt originale la acest pret.
Cele din piele de oaie si blanita naturala prin interior sunt peste 400 RON.
Iti spun din experienta pentru ca si eu am 2 perechi happy
Pretul cizmelor de pe okazii este foarte bun, tinand cont ca nu sunt originale.Sunt din piele intoarsa cu siguranta.
Vezi ai grija inainte de a licita la ele/de ale cumpara sa-l intrebi cum este talpa..sa nu fie rigida ca nu o sa le poti purta...si in cazul in care nu iti plac sa le poti returna.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca mai ai intrebari imi poti trimite si mesaj privata happy

| Alexia26 a răspuns:

Cizme UGG originale, gasesti aici http://unbutic.ro/cizme-dama-ieftine-la-moda-2015 Spor la cumparaturi.

| PerfectInsanity a răspuns:

DAR ESTE ASA DE URAT stilul asta de incaltaminte :\

| floresdemayo a răspuns (pentru PerfectInsanity):

Credeam că numai mie nu-mi plac happy!

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nici mie nu-mi placwinking

Personal prefer insuletele (bocancii)
Botinele
Cizmele fara toc
Dar UGG Never!

| eleennaa a răspuns:

Buna eu mi-am cumparat de pe www.sosoni.ro sunt din piele si blanita naturala si au venit cu certificat de calitate acum nu stiu daca chiar sunt originale dar sunt multumita de produs