| RubyDonnahue a întrebat:

De unde as putea cumpara (magazin) cizme ca acestea, neaparat negre? nu conteaza pretul;)
http://www.okazii.ro/......-a45616641

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Uuu..sunt chiar frumoase, mai ales ca eu nu port nici tocuri nici platforme... la deichman ai incercat? la ei am vazut mai demult asa ceva (dar era primavara cred). daca nu sunt, mai apar. sau la leonardo. ar trebui sa se gaseasca in multe magazine de incaltaminte dar nu stiu daca sunt chiar identice. dar de ce nu comanzi de pe site? oricum, buna alegere!

| RubyDonnahue explică (pentru tuGatita):

Nu pot sa le comand deoarece anuntul a expirat sad ca iti dai seama ca imediat lume telefonul in mana LOL laughing

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cizmele alea le gasesti in aproape orice magazin de incaltaminte, trebuie doar sa cauti.