| stefddjgkjj a întrebat:

TPU! Cine stie niste magazine in Ploiesti(macar1) care sa vanda tamagotchi? Mi s-a facut dor sa ma joc cu unul happy funda!

1 răspuns:
| Constantin_Ali_Mihai_1990 a răspuns:

Si eu sunt din Ploiesti! in vara trecuta imi doream foarte mult un joc tamagotchi! am cautat foarte mult dar nu am gasit, dar pana la urma am gasit pe www.tocmai.ro un joc tamagotchi cu un dinozaur. era cam vreo 12-20 ron. dar mereu trebuie sa ii dai de mancare daca nu moare. daca vrei poti sa iti cumperi dar nu are baterii.