| Radu_Traian_1992 a întrebat:

Cum pot pune pe siteul wish sa imi dea lucruri gratis.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti primi lucruri gratis de pe wish, DOAR atunci cand cumperi ceva de la ei.
Nimeni nu-ti da nimic pe gratis, daca nu cumperi in prealabil ceva de acolo.
Lege general valabila in marketing si vanzari.

| yustme a răspuns:

Deci pe wish sunt lucruri gratis dar se plătește transportul. 1 2 sau 3 dolari sau chiar 4.recent am achiziționat mai multe produse de pe wish se plătește cu banii din cont trebuie nr cardului etc și produsele ajung cam într-o lună doua

| Radu_Traian_1992 explică (pentru yustme):

Stiu doar ca mie nu imi da lucruri gratis si nu stiu cum sa fac sa imi dea.

| Radu_Traian_1992 explică (pentru Violleta2022):

Un prieten cand i-am zis de site-ul wish la descarcat pe telefon si nu a cumparat nimic si i-a dat lucruri doar pe gratis.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Radu_Traian_1992):

Prietenul ala a ras de tine!
Spune-i sa-ti arate cum a facut el, ca sa faci si tu... sa vezi ca nu-ti arata nimic!

| yustme a răspuns (pentru Radu_Traian_1992):

Nu se dau lucruri gratis din cate știu eu.

| Radu_Traian_1992 explică (pentru Violleta2022):

Nu a ras. Pentru ca eu i l-am descarcat si el și-a făcut cont ca nu vroia cu Facebook-ul si doar lucruri gratis are.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Radu_Traian_1992):

Daca tu ai facut chestia asta pentru prietenul tau, tu de ce nu-ti faci si tie?
De ce vii aici sa ceri ajutorul, daca ai facut asta pentru prietenul tau deja?

| Radu_Traian_1992 explică (pentru Violleta2022):

Pentru ca am facut si nu imi da.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Radu_Traian_1992):

Pentru ca prietenul tau comandase si alte produse.
Comanda si tu ceva si vei avea o cazia sa primesti gratis produse promotionale, odata cu comanda respectiva.

Răspuns utilizator avertizat