| Marcu_Ilinca_1998 a întrebat:

Buna, a cumparat cineva de pe siteul Wish?
Daca da, este de incredere?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu pot sa îți raspund la întrebarea asta.
Wish e doar o platforma pe care sunt mai mulți vânzători. Toate produsele vin din China. Găsești lucruri ieftine și utile, frumoase dar sa citești cu atenție review-urile. E de încredere in sensul ca nu se dau tepe. Nu îți comanda haine, sunt de foarte proasta calitate, nu merita, hainele nu arată ca in poza și mărimile sunt foarte mici pentru ca Asiaticele sunt micuțe. Dar alte lucruri cum ar fi chestii pentru casa, machiaje, genți etc merita.
Coletele vin in minim o luna la posta vamala de la tine din județ iar plata se face cu cardul.