| Alexandraaa197272 a întrebat:

Cum se face o comanda pe Zaful? Adică care sunt pasii, în cat timp ajunge si va trebui să plătesc taxe in plus? Pentru cei care au comandat, va rog sa imi oferiți toate detaliile, deoarece fiind un site din afara țării nu stiu cum se procedează si nici nu am mai dat niciodată o comanda pe un astfel de site. Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca o sa intri pe grupurile de tepari de pe Facebook o sa vezi multe persoane care s-au plans de site-ul asta. Decat sa risti sa iti vina o carpa pe care nu o poti purta nici in casa mai bine cauti un site serios din Romania

| Alexandraaa197272 explică (pentru Bondarel99):

Eu voiam să îmi dau comandă de un costum de baie, care alea am auzit ca sunt chiar bune.

| Zorn a răspuns:

Eu mi-am comandat cu o colega si am fost chiar multumita de ce am primit (un hoodie din material bun, care a ramas la fel chiar si dupa multe spalari). Stiu ca transportul e gratis daca depasesti o anumita suma. Ea a platit cu cardul si comanda i-a venit prin curier dupa vreo 2-3 saptamani.

| Alexandraaa197272 explică (pentru Zorn):

Si curierul a venit cu pachetul sau a mers ea sa îl ia de la poștă?

| Zorn a răspuns (pentru Alexandraaa197272):

A mers ea, pentru ca nu i-a raspuns curierului la timp. Daca i-ar fi raspuns, l-ar fi primit direct.

| Alexandraaa197272 explică (pentru Zorn):

Mulțumesc frumos!

| Bondarel99 a răspuns (pentru Alexandraaa197272):

Pai practic site-ul asta vinde produse de pe Aliexpress sau Wish si ai vazut ca hainele sunt de foarte proasta calitate de cele mai multe ori. Costumele de baie in general sunt ok deci poti incerca sa comanzi