| TheRGuy a întrebat:

Daca am dat comanda azi, la ora 11:00 la un telefon pe care mi-l aduce Fan Courier, care este timpul de livrare? Ar exista sanse sa mi-l aduca astazi? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anonim420420 a răspuns:

Salut, sa te lamuresc, cand cei de la Fan Curier vor ridica coletul vei primi un SMS / EMAIL cu o confirmare cum ca au ridicat coletul, dupa ce l au ridicat, ziua urmatoare in jur de ora 8 9 vei primi un sms sau email cu numarul awb(un cod cu care poti verifica starea comenzii) si orele între care va sosi comanda. Succes

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,depinde din ce judet esti tu, daca esti aproape de locul de unde ti se aduce comanada e destul de posibil, in caz ca stai mai departe max in 2-m zile ar trebui sa iti ajunga acasa, sunt foarte ok cei de la Fan Curier.

| StefanStefan3000 a răspuns:

Nu prea cred..de exemplu am comandat o unitate care a ajuns la Fan la ora 21 si a venit a venit a doua zi.cei de la fan deja au organizat "Cine ce duce unde" probabil il vei primi maine.dar asta depinde si din ce depozit iti vine telefonul

suntserios
| suntserios a răspuns:

La cat de putine detalii ai dat nici Fan Curier nu cred ca iti poate raspunde la intrebare.

| RobertMoon a răspuns:

Timpul de livrare este între 1-3 zile, slabe șanse să îți aducă astăzi ceva, probabil se ocupa deja de comenzile plasate ieri sau zilele trecute.

| TheRGuy explică (pentru suntserios):

Am spus destul

| TheRGuy explică (pentru suntserios):

Am spus destul. Sunt din Bucuresti si telefonul vine tot din Bucuresti

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru TheRGuy):

Sigur.
Ai spus de unde l ai cumparat,
Ai spus daca ai livrare in aceeasi zi.
Ai spus daca esti din Bucuresti sau din Satu Mare
Ai spus ce scria la timpul de livrare cand ai facut comanda.

Ais pus destule

| TheRGuy explică (pentru suntserios):

Nu am voie sa spun de unde l-am cumparat deoarece este o firma privata. Nu am facut eu comanda. Firma de la care l-am cumparat a facut-o

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru TheRGuy):

Pai mna, daca e secret nu vad de ce ai impresia ca o sa stim noi.
Ma jur ca jumatate din cei care pun intrebari aici nu le gandesc inainte sa le scrie

| TheRGuy explică (pentru suntserios):

Pai nu vad de ce te-ar interesa de unde l-am luat. Eu am intrebat timpul de livrare de la fan courier, nimic altceva

| Andrei899 a răspuns:

Nu,in general coletul se livreaza in 24h