| Gabitzu246 a întrebat:

Am facut comanda la PC garage acum 2 -3 zile si mi-a spus pe mail ca o sa imi vina comanda vineri (adica astazi) prin fan courier si este deja ora 4 si inca nu au venit, v-ati mai confruntat cu problema asta? telefon nu le pot da nu mai am nici o idee, am mare mare mare mare nevoie de acel coletsad. Specific ca nu am luat legatura telefonic cu nici un reprezentat de la PC garage sau de la fan courier, dar problema este ca la istoric comenzi spune ca este pregatita si gata de livrare.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ca au omis ca astazi este zi libera, declarata asa prin lege si nu lucreaza in sarbatorile legale.

| annytzatza a răspuns:

Comanda va ajunge cu siguranță. Am comandat de la ei și nu am avut probleme. Stai fără grijă.