| Miron_Liviu_1997 a întrebat:

De curand mi-am spart telefonul si neavand bani de unul nou m-am hotarat sa imi iau unul un rate.Cum tot cautam eu asa pe net am descoperit oferta celor de la flanco.Acum ideea e ca mi-a placut ideea de a plati in rate si m-am hotarat sa-mi i-au si un laptop????.Am depus comanda(in valoare de 2200 si ceva)m-au sunat, mi-au trimis pe e-mail acea cerere sa o completez(ANAF). Intrebarea mea e:cat trebuie sa mai astept pana se finalizeaza procedura? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat de repede primesc ei raspuns de la ANAF, ca ai toate taxele platite la zi si ca muncesti legal undeva, cu un salariu lunar adecvat, sa poti suporta si platii, ratele lunare pentru noul telefon.

2 răspunsuri:
| 1WizKhalifa a răspuns:

De obicei maxim 7 zle lucratoare

| mihai69 a răspuns:

În mod normal, câteva ore, maximum o zi.