| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda! Aseara am dat o comanda(13 carti)de la elefant.ro si am facut toti pasii si am apasat finalizeaza comanda.Si dupa mi s-a spus ca voi primi un e-mail sau nu am primit nimic! Acum le-am trimis eu lor un e-mail ca sa stiu ca este in neregula.De ce nu am primit e-mail-ul? Si inca o chestie.La comanda imi scrie ca e procesata.Ce inseamna?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In weekend nu se lucreaza/nu se fac livrari. Nu e nimeni la sediu si normal ca nu pot sa-ti confirme livrarea. O sa-l primesti de luni incolo.

| GdX a răspuns:

Ai rabdare. Nu a trecut nici macar o saptamana de la black friday. Probabil mail-ul este in spam.

| mihai69 a răspuns:

1. caută în Spam;
2. adică au scos cărțile din magazie și au pregătit pachetul de expediere.

| 6Anonim9 a răspuns:

E abia prima saptamana dupa blackfriday. Tu crezi ca e atat de usor sa livrezi milioane de produse in cateva zile? E imposibil. Eu am dat comanda la ceva de pe eMAG si abia azi au inmanat coletul curierului, pana acum a fost doar procesata/plasata(zi-i cum vrei) comanda. Comenzile vor fi onorate pana la ultimul produs, dar sa nu te astepti sa vina atat de repede dupa abia cateva zile de la redurerile de 80%. big grin