| Girly97 a întrebat:

am nevoie de un sfat. De curand am descoperit siteul DataDiggers in care completez sondaje si castig bani. Am ajuns la un euro si ceva iar cand ajung la 10 euro imi vor trimite un e-mail in care sa-mi ceara numele bancii, numele meu complet si codul IBAN. Neavand pana acum nevoie de transferuri bancare, voiam sa intreb mai intai pe cineva in care pot avea incredere daca este ok sa ofer astfel de informatii. Va multumesc mult de ajutor.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand esti optimista ca ai sa vezi banii de la ei
In al doilea rand scrie mare si clar la ei pe site ca iti vor da banii prin paypall nu direct in cont asa ca nu ai treaba cu datele bancare

| Girly97 explică (pentru suntserios):

Am ales sa ii primesc prin cont bancar pentru ca mi-am creat acum vreo doua saptamani cont de PayPal si nu ma descurc deloc asa ca am renuntat la el si il las asa mai ales ca din cate am inteles imi percepe multe comisioane pe cand daca ii primesc in propriul meu cont bancar va fi gratuit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, pe o pagina scrie ceva, pe alta scrie altceva.

Da, contul IBAN poate fi facut public, nu poate nimeni sa faca nimic cu el, decat sa iti vireze bani in cont

| Girly97 explică (pentru suntserios):

Deci nu e nicio problema? Ce bine! Este prima data cand cineva imi trimite bani, de aceea nu eram sigura.

| Pandhoraa a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani de acasa poti incerca si https://www.exprim.ro/
tot de acasa mai poti lucra si ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| CatalinMilan a răspuns:

Daca vrei sa faci bani ai putea sa incerci varianta asta, http://lectie-online.blogspot.ro/2016/02/neobux-bani-pe-internet.html, acolo ai mai multe detalii ce te intereseaza si in plus ma poti contacta pentru mai multe detalii. plata se face instant in contul paypal;) succes