| VintageRed a întrebat:

De la ce magazin din Iași aş putea cumpăra cercei cu pană şi cam cât costă?

Răspuns Câştigător
| iStarry a răspuns:

Buna happy depinde in ce oras stai, desi cercei cu pene se gasesc la toate magazinele cu accesorii gen: Meli MEllo, Accesorize, Bijou Brigitte, etc.Am fost si eu sa-mi caut pentru banchetul de clasa a 8 a la bijou brigitte si sunt toate culorile posibile acolowinkingpreturile incep de pe la vreo 15 lei si pot costa pana la 30-40 lei in functie de marime si culori.

3 răspunsuri:
| AndrEeaAndRe23 a răspuns:

De la magazinele cu accesorii. Cei cu pana normala costa 5-10 lei iar cei cu pana de paun 10-20 leihappy

| VintageRed explică (pentru AndrEeaAndRe23):

Care magazine mai exact?

| DeeepEyesClau a răspuns:

Melli Melo