| BrokenAngels a întrebat:

Bună TPU. De unde aș putea cumpăra o cutie de laptop Asus (doar cutia în care este el împachetat)?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ambalaj original poti gasi doar la reprezentanta Asus.
Ambalaj de impachetat (de exemplu pentru a-l face cadou) poti face tu, din carton.
Totusi, cel mai bun ambalaj este o geanta de laptop, care se poate gasi la 40-50 lei, in magazine chinezesti, bazaruri sau magazine de "diverse", in piete.

| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa trimiti la reparat laptopul si nu mai ai cutia? Chiar daca ai gasi, nu corespunde.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu găsești. Folosește și tu orice alta cutie.

| sierra1 a răspuns:

Ia de la lidl - de ex - un ambalaj de carton că ș-așa ei le aruncă. Asta dacă nu-ți iei cumva o geantă pentru laptop

| Hyperion7 a răspuns:

Nu prea ai de unde lua...
Ideal ar fi ca cumpărătorul sa se bucure de produs, cutia oricum o aruncă