| Fernando9Torres a întrebat:

Dacă n-am cutia originala a laptop-ului, ce as putea folosi in loc?(unde trimit laptopul or zis ca e ok și dacă nu am cutia originala). Sau de unde pot sa iau vreo cutie asemănătoare?

7 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Vezi ca la fan curier au cutii de carton si folie cu bule pentru a expedia coletul.

| Fernando9Torres explică (pentru dinaprilie):

Doar când expediază? Sau se poate achiziționa și separat?

| dinaprilie a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Si separat..aditional mai poti incerca si la posta romana. Si ei mai aveau intr/un timp.

| Fernando9Torres explică (pentru dinaprilie):

Am fost la fan și au cutii dar erau mici(aveau ori prea mari ori cele lăsate de clienți, care erau mici)

| dinaprilie a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Ok.

| IreneNemteanu a răspuns:

Nu mai este necesar la returul produselor sa ai cutia originala happy

| Fernando9Torres explică (pentru IreneNemteanu):

Știu boss. Tu mi-ai zis exact ce am scris eu mai sus. Băieții au zis ca nu e nevoie de cutia originala, dar totuși trebuie sa o trimit intr-o cutie. Și nu știu de unde sa fac rost de o cutie de mărimea și lungimea unui laptop