| Rebbbeca a întrebat:

De unde as putea sa-mi comand cartea The Perks of Being a Wallflower de Stephen Chbosky? Neaparat in Limba Romana. Multumesc!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Esti sigura ca a fost tradusa in limba romana? Exista si posibilitatea sa nu fi fost, deci, ori va trebui sa astepti traducerea, ori s-o citesti in engleza.
Incearca sa tastezi pe Google "librarie online" si, pe oricare dintre site-urile pe care ti le da, tasteaza numele scriitorului. Poate gasesti cartea.