| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU! De unde pot cumpara telefoane IEFTINE? Să fie si bune cat de cat.

Răspuns Câştigător
| XYZ02 a răspuns:

Prin ieftin ar trebui sa specifici un pret, dar uite aici niste optiuni decente:
https://www.gearbest.com/......72667.html
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009599743104.html?wid=1349303
Mai ieftin de atat nu gasesti, ultimul chiar l-as recomanda

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din magazinele second hand sau din magazine care dau in rate fara dobanda.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce întelegi tu prin ieftine, cît ai fi dispus sa dai? Ca tu vrei sa cumperi ieftin sa le vinzi tu mai scump nu?

| Celcestietot a răspuns:

Ce este ieftin nu este bun de obicei. Poți lua de la Digi, că eu de acolo îmi iau și sunt mulțumitwinking.

| laeimbrea a răspuns:

Depinde ce telefon vrei, găsești pe eMAG telefoane dar depinde de model. dacă vrei unul până în 1100 lei iti recomand un Samsung galaxy J5, am avut eu si am fost multumit, dacă vrei unul mai bun, iti recomand un Samsung galaxy A70 2019, asta e până în 2000 lei.

| Legendarydk a răspuns:

De pe olx, găsești second hand sau noi, sau de pe eMag.

| Conte22 a răspuns:

De pe olx.ro