| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Hellohee hee. Ce telefoane bune si ieftine stiti... funditalaughing?

Răspuns Câştigător
| oanna_7222 a răspuns:

Sony ericsson K600

6 răspunsuri:
| Angel_3284 a răspuns:

Eu am Nokia 2630.nu este un telefon cu capacitati mari, dar ieftin si cat de cat bunicel, si ajunge la 2 milioane unul. Camera VGA, zoom, incarcatorhee hee, casti, radio, bluetooth, memorie interna 12-13 mega.si cam atat. te mai interesezi pe net daca il doresti. bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 6500 slide [eu am avut si e telefonul perfect pentru un om care are activitate. adica eu l-am scapat in balta, l-am dat cu capu' de toti pertetii si inca mergebig grin]

sony erisson w910i [ cel mai bun telefon din lumelaughing. cica are camera proastaoh go on. face niste poze dementiale! si se aude bine cand vorbesti. si tine mult bateria:d.]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai zii un buget in care sa te incadrezi si daca vrei cu touch sa nu... si depinde bun la ce? tip bussines sau multimediabig grin

Eu iti voi spune cateva tel...
lg kp500 e un telefon destul de bun care nu costa mult.
nokia 5230 iar un telefon bun dar costa mai mult decat lg kp500.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un NOKIA 6131 si se aude foarte tare muzica de la player, mai ales cand il pun pe SET 2 smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 1100

| TestoasaRoz a răspuns:

Eu am un samsung corbybatting eyelashes (e roz). nu e prea scump. eu stiu ca am dat pe el in jur de 200 lei. Adica maxim 200 lei. Tata nu isi mai aduce aminte binelaughing...Asa e cu parintii astia. L-am primit de ziua mea :* Sa sti ca e foarte bun. Sunt prima data multumita de un telefon.