| Adela06 a întrebat:

Buna TPU.
De ziua mea vreau sa îmi cumpăr ceva,m-am gândit sa aleg intre hoverboard si telefon, dar deja am unul (telefon) dar am unul foarte prost.Se blochează si camerele nu sunt destul de bune pe cat ma așteptam eu sa fie.Ma puteți ajuta? Ce sa aleg?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde de tine. Ce ți-ai dori să ai mai mult? Când vei folosi hoverboard-ul, va exista un moment în care îți vei spune: "Ce bine era să fi avut și un telefon în buzunar, să-mi fac niște selfie-uri!".
Dacă optezi pentru un telefon, probabil te vei gândi "Ce poze faine aș fi postat acum pe Facebook, dacă aș fi avut și un hoverboard, doar așa, ca să le fac în ciudă la toți".hee hee
Ține de priorități. Alegi în funcție de ceea ce îți dorești mai mult. Deși, fain era să le ai pe amândouă.

| Adela06 explică (pentru floresdemayo):

Păi...amândouă mi le doresc.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Adela06):

Mami îți ia unul, tati celălalt.

| Adela06 explică (pentru floresdemayo):

As vrea eu laughing