| Scikofit a întrebat:

Funda! Vreau sa pun un video pe telefon(Alcatel OT-710) si nu prea stiu de ce dimensiune trebuie sa fie.Ma puteti ajuta? Stiu ma uit la specificatii dar unde la specificatii(s anul spuneti ca sunt prost laughing ) dar nu stiu la ce sa ma uitstraight faceFudna!

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Atunci mergi cu el la un service ca problema e de la telefon, succes

9 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Sper sa te ajute asta=>http://www.flashgsm.ro/Alcatel-OT710

| Scikofit explică (pentru Niiiicu):

Sti vreun program util? smug

| Niiiicu a răspuns (pentru Scikofit):

Depinde de ce esti interesatbig grin

| Scikofit explică (pentru Niiiicu):

Paid e videoclipe(muzica), am concertit multe dar nu s epotrivesc crying

| Scikofit explică (pentru Scikofit):

Am convertit*

| Niiiicu a răspuns (pentru Scikofit):

Stai putin ca eu cred ca nu ma prind, tu de unde vrei sa bagi videoclipuri, de pe net/youtube?

| Scikofit explică (pentru Niiiicu):

Da,de pe youtube stiu sa descarc dar cu orice program convertesc nu imi merge I don't want to see

| MTD4TheD3v1l a răspuns (pentru Scikofit):

Hey asa e si la mine imi scrie redare esuata

| Niiiicu a răspuns (pentru Scikofit):

Atunci mergi cu el la un service ca problema e de la telefon, succes

| Scikofit explică:

Ce prosite(scuze dar nu sunt fan, si chiar nu ma ajuta!)