| Swagmotherfuckers a întrebat:

deci as vrea sa returnez un cuptor cu microunde la altex,l-am cumparat online si transportul prin curier gratis, dar vreau sa- returnez sau as putea sa returnez produsul si sa iau altceva in locul lui nu sau cum se procedeaza. Parere plzzzzz help!(funda) kiss

Răspuns Câştigător
| wr3er a răspuns:

Ai putea sa suni la serviciul clienti sa ceri detalii daca a fost cumparat on-line, si doresti sa il returnezi.

1 răspuns:
| Irinelp a răspuns:

Poti sa il returnezi doar daca s-a stricat sau nu este facut cum trebuie din fabrica nu daca nu iti mai place sau vrei tu sa ei altceva in loc.