| Ang3l_2482 a întrebat:

Buna TPU.eu locuiesc in Campina si vreau sa stiu cat costa o pereche de Heelys originali! fara buton...am si eu cu buton, dar mi s-au stricat.va spun eu.sunt prosti aia cu buton. eu ii am de un an. si s-au stricat

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alleychan a răspuns:

Unde in campina stai? laughing si eu stau tot colo.

| WhoCares a răspuns:

S-au stricat pentru ca nu sunt de calitate, nu sunt Heelys se numesc rolari si sunt prafff.O pereche de Heelys originali costa in jur de 3 mil acum depinde de ce model ei, sunt si la 1mil 800

| andreispeed77 a răspuns:

Cam 350 lei mi-am luat si eu

| andreispeed77 a răspuns:

350 lei in banii noi