| Ionela_5966 a întrebat:

Eu nu ma imbrac la banchet in rochie, asa ca mi-am luat o pereche de pantaloni putin mai stramti jos gen http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0&tx=52&ty=48
si pantofi cu platforma negri si cu o fundita la fel ca pantaloni asemanatori cu astia doar ca ai mei au fundita si nu e materialul ala : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:37&biw=1022&bih=567

Ce as putea sa imi iau in sus ...si ce accesori cum sa-mi fac parul! aa si in picioare sa-mi iau sosete tip plasa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:99&tx=69&ty=68&biw=1022&bih=567 sau strampi culoarea piciorului ( avand in vedere ca sunt mai slabuta)!

Sfatuiti-ma ce as putea sa asortez la pantaloni aia!
Fundita si vot garantat, ceilalti bifare raspuns inteligent!

4 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

In partea de sus iti poti lua un maieu(avand in vedere ca va fi cald. daca o sa fie frig sau ploaie iti poti lua peste maieu un bolero sau un sacou), dar nu foarte simplu. as zice mai bine sa iti iei sosete de dres de culoarea piciorului, in nici un caz dres tip plasa. asta e parerea mea.

| Gabryelootsa a răspuns:

Pai i-ati dresuri culoarea piciorului parerea mea! si in sus un maieu foarte lejer merge perfect sau un tricou care sa mearga la materialul pantalonilor! funda?big grin

| Whereisthelovewherewhere a răspuns:

Niste sugestii de magazine: Manoush, GAP, Mango, Gizia e tare... Zara (desii in ultimul timp numai...) H&M, Madonne, Peek &Copenberg, Pimky si accesori ori de la Meli Melo ori de la Accessorize