| Ionela_5966 a întrebat:

Bună :d.
Ce credeţi despre crema de mâini de la Avon?

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:204&tx=144&ty=75&biw=1022&bih=579

Credeţi că se merită?
Aş dorii să o cumpăr.
E bună, merită?

Fundiţă şi vot.

2 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Sunt reprezentant avon, si o folosesc, se merita, se vad rezultatele, eu iti recomand sa o cumperi big hug este foarte buna si ieftina :* succes.

| Piㄨㄨy a răspuns:

Colega mea de banca e reprezentanta Avon si stiu cel mai bine care produse sunt bune si care nu. Crema pe care vrei sa o cumperi tu este crema hidratanta cu aroma de capsuni~=p; nu am incercat-o personal dar o colega si-a luat asa ceva si e multumitahappy. Eu am acelasi tip de crema doar ca e cu aroma de trandafiri si piersicilove struck. Cred ca au aceeasi formula si difera aroma; crema mea este foarte buna, eu sunt multumita si in conditiile spuse anterior si cea cu capsuni trebuie sa fie la fel de bunahappy.

Sper ca te-am ajutat:*:*.
Pa-pa wave>big grin