| Agapimu a întrebat:

imi puteti da niste linkuri cu haine pentru fetehappy sunt in clasa a 6a.Imi puteti da niste linkuri cu haine Toamna-Iarna? Multumesc anticipathappy Fundaa:]

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.quelle.ro
Pa, pa.

| BYBY a răspuns:

Mini-prix[google=>mini-prix=>primul link(oficial)]
si este important ca din hainele de care te-ai plictisit sa faci ceva nou.
De exemplu=gen culori de vara care sa mearga si toamna
Iar toamna asta nu se poarta culorile triste cum se zice
Ci se poarta mult violet si verdewinking
Daca esti in portocaliuwinkingschimba`tewinking
Sh ceva si mai si. cumparatzi esarfe.de toate culorile care sa le asortezi cu cizme sau ghete cu blanitsa ceva gen original
si cu un plouver peste fund si cu un taior deaspura si o pereche de colanti
Sau mai poti de asemenea sa te imbraci in camasi stil modern cu maieuri de toate culorile deaspura camasii si esarfa.
daca vrei tot asteawinking intra pe mini-prix.nici scumpe nici uratewinking
Pe placul tuturor:X
Te pup:* Succes cu vestimentatia! FUnda?

| justme_3711 a răspuns:

Pai Iarna asta se poarta :
Tricotajele, iti poti lua o camasa (daca ai uniforma la scoala) si peste un pulovaras crosetatbatting eyelashes
Blugi se poarta cei rupti.laughing)
Cizmele peste genunchi sunt la mare cautare iarna asta big grin
Si paltonasele de asemenea :*
sper ca te.am ajutat big grin