| Yoana_5496 a întrebat:

Buna TPU.imi puteti spune in ce magazine gasesc haine cool si moderne, potrivite varstei 11-14 ani. dau fundahappyhappy

5 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

New Yorker, sincer mi se par cele mai misto haine.

| SamSon a răspuns:

Takko

| kRyStY_1411 a răspuns:

Daca te tine buzunaru in moluri gasesti cu sutele fundaaaaaaaaa

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Pai H&M C&I New yorker meli melo

| alicutza113 a răspuns:

Zara,lee cooper,kenvelo,takko,adidas,flo & jo,killtec,bonprix,miniprix,primark,BSB,terranova,orsay,la femme,poema,D&G,Quelle,OTTO, Alb si negru, Atena boutique.Si incaltaminte:Benvenuti, Leonardo. sper ca ti'am fost de ajutor