| gsmro a întrebat:

In curand este aniversarea parintilor mei. Ce cadou as putea sa le iau, dar sa nu fie prea scump?

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Cumpara-leun album foto, si pune in el cele mai frumoase poze, cele mai frumoase amintiri.

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou pe care-l poti face parintilor tai, ar fi o poza mai veche, inramata cu voi 3.
O zi buna! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Andr3yCzz a răspuns:

Taicatu' : un spray, o pijama, un trening (alege)
Maicata : pijama, fixativ, palarie, spray, ruj, etc

| Sinedd a răspuns:

Cati ani ai?
Trebuie sa stiu cati ani ai, in asa fel sa stiu ce sa le iei.

| InLove a răspuns:

Poti sa le cumperi un trandafir si imbrasti petalele pe jos, ca un mic drum spre patul lor, pui si acolo niste petale si un trandafir intreg, o cutei de ciocolata, da nu de aia ieftina, un toffifie, sau rafaelo, ceva! si poti cum a zis cryssu un album foto cu niste poze faine, si pentru mai multa atmosfera daca iti permite bugetul poti sa aprinzi niste lumanari rosi in camera! suuces! big grin

| gsmro explică:

15 ani