| AdyAl3xa a întrebat:

Intentionez sa achizitionez un laptop...vreau ceva de calitate deci se imi recomandati? Adica ce procesor,placi, etc... FUNDA! Nu conteaza pretul!

Răspuns Câştigător
| ionutzxz a răspuns:

Uite-te si la Lenovo ideapad z500
are i7 de 2.1, 8gb ram, 1tb hard, placa video nVIDIA geforce gt 740m, display 15.6″ cu rezolutie de 1366×768 si are si un design foarte fain
Mai este asta >>>http://www.emag.ro/......dge%20E531 >http://www.emag.ro/......D0LLXBBBM/

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pentru ce vrei sa-l folosesti? Gaming, multimedia? happy

| gicahagi a răspuns:

Daca vrei pentru jocuri alege ceva cu placa video dedicata ge force 840m sau 740m minim, placile gen gt 720, 820m sunt cam cu 5% mai performante ca integratele lor hd4200, hd4400, hd4600(e chiar mai buna)! mare atentie ca acest gen de laptop cu placi dedicate bune is cam putine

| Celcareajuta a răspuns:

Daca nu ar conta pretul mi-as lua pentru gaming Alienware, iar pentru multimedia MacBook happy

| KristiPlejaru a răspuns:

Daca vrei pentru jocuri alege ceva cu placa video dedicata geforce 820m sau 720m minim, placile gen gt 720, 820m sunt cam cu 5% mai performante ca integratele lor hd4200, hd4400, hd4600(e chiar mai buna)! mare atentie ca acest gen de laptop cu placi dedicate bune is cam putine

| gicahagi a răspuns (pentru KristiPlejaru):

Cine mai esti si tu de scrii ce am scris eu

| Celcareajuta a răspuns (pentru KristiPlejaru):

Spune-mi ca esti Adidas laughing