| MariusMarius96 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un aparat photo cat de cat performant si bun! Ce imi recomandati, daca se poate si pretul! Funda

2 răspunsuri:
| MariusMarius96 explică:

Mortii matii de gamer prost!

| anameoow a răspuns:

Cu siguranta iti recomand o camera DSLR, in special un Canon.Probabil majoritatea o sa iti recomande sa iti cumper un Nikon ca e mai bun si alea alea.dar eu fac poze cu Canonul, si sincer dupa parerea mea e cu mult peste Nikon.E mai usor de folosit, pozele ies mai clare..adevarul e ca poate nu are la fel de multe efecte, setari si piese componente ca cele de la Nikon, dar diferentele de genul asta se pot retusa cu photoshop..sau orice alt program de editat.Plus ca pretul unui Canon e aproape jumatate din pretul unui Nikon cam la aceeasi calitate. Daca ai nevoie de pretui mici si aparat bun cauta pe okazii.ro ceva oferte.Eu una de acolo mi-am luat primul aparat la mana a 2-a si am fost foarte multumita! Iti recomand ca daca vrei sa iei ceva la mana a 2-a sa cauti ceva din localitate de la tine..sau prin apropiere ca sa fie cu predare personala si sa poti proba aparatul happy