| fffandreeea a întrebat:

Intrebare pentru baietihappy.Cum va place o fata sa fie imbracata vara?

Răspuns Câştigător
| kakarotssj a răspuns:

Dezbracata,hai ca glumesc nu sariti acu, cat mai subtire nu transparent, sa aiba o alura fresh! ador fetele care se ingrijesc, sunt fete frumoase care nu se ingrijesc asta strica tot la ele

14 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună.
Băieţii, presupun că au gusturi diferite.
Unora le place să vadă o fată imbrăcată stil sport; altora elegant. Gen : o rochiţă simplă şi comodă, sau nişte pantaloni scurţi cu un tricou.
Dar, noi fetele nu trebuie să ne schimbăm gusturile pentru un tip. =) Ar fi penibil.
O zi bună & la mulţi ani ( dacă tot e 1 iunie ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva normal de vara.
Nu-mi place nesimtirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva normal de vara.
Nu-mi place nesimtirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanga si ciorapi de aia sa ti se vada curu

| 0PopaPorno a răspuns:

Blugi scurti, balerini si o camasa sau un tricou lejer.

| FailL a răspuns:

In c000rul gol.

evident ca nu. mie unu nu-mi place defilarea in haine bune pentru dans la bara. dupa mine as vrea sa va imbracati in rochite, cat mai feminine, fara tocuri pornache, sau tricouri, camasi si tenisi. fiecare in functie de ce stil are.

| FailL a răspuns:

Ps: imbracate cum ai tu chef, nu cum vor baietii, ca nu te imbraci, gandesti, porti pentru a fi pe plac cuiva...

| pavdany92 a răspuns:

O rochie cat de cat eleganta de vara, dar in functie si de cum se simte fata respectiva bine big grin

| alin503 a răspuns:

Fusta si tricou dala sa se vada tatele

| Acasel a răspuns:

,cu o fusta cuu un tricou cu decolteu si opincute evident. Ori Colanti(ceva Mulat pe Fund) si o o bluza cu spatele gol.

| ziggy2002 a răspuns:

Sa fie imbracata lejer FUNDA?

| Sirimus a răspuns:

Un tricou cu spatele gol si pantaloni scurtzi

| Alexandru_Ina_1987 a răspuns:

Curios as dori sa aflu si eu cum le place baietilor cum sa fie imbracata o domnisoara in acesta vara torida, de vara. Astept raspunsul. Sa stii ca si eu mi-am pus intodeauna, aceasta intrebare