| PussicatDolls a întrebat:

o intrebare pentru baieti. Voua ce va place la o fata? Adica ce prferati la ea cel mai mult?
-Grasa/Slaba?
-Scunda/Inalta?
-Cu sani mari/mici?
-Cum v-ar place sa fie imbracata la scoala?
-Ce ar trebui sa faca o fta sa atraga atentia unor baieti?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Nustiu_2606 a răspuns:

Pentru mine infatisarea conteaza intr-o mica masura...ca sa atragii baietii trebuie sa iti gasesti o categorie de baietii, adica daca ai in calsa fumatori, care merg la balauri sau la disco la aia numa te dezbraci si iai cucerit insa daca aleg o categorie cu baietii timizi atunci in cepi sa discutii cu ei sa ii intrebii de probleme sa-i ajuti si poate iese cevalaughing

2 răspunsuri:
| Punishment a răspuns:

In primul rand cum arata, la fata la corp, haine, cat de ingrijita e, pentru ca aia vede ochiul prima data.
Apoi felul ei de a fi. De aia la 1 placi pe cand la altul ba.

In principal daca ai grija de imaginea ta, ai sanse mai mari. Apoi intra in plan lucrurile marunte. cum vorbesti, cum reactionezi in anuite situati, micile gesturi etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta scump'o.o fata e foarte importanta pentru noi.dar fii atenta.nu trebuie sa te ingrasi, sa slabesti, sa iti schimbi garderoba.cand vine vorba de sani.hmmsmug.fiecare baiat are preferintele lui.oh go on.fii tu insati.zambeste-i des.fii femina.o sa te placa pentru ceea ce esti:*...