| ana654 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? happy Stiti vreun loc in care as putea personaliza o cana termosensibila ca in poza? https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/......gicmug.jpg
As vrea sa scrie ceva cand este neagra si cand este cu lichd fierbinte sa fie o poz dar nu suprapuse ci una langa alta. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Gino_Giuseppe_1988 a răspuns:

Cei de la idei3d fac asa ceva

| ana654 explică (pentru Gino_Giuseppe_1988):

Https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/......gicmug.jpg asa? cand e rece sa scrie ceva cu alb si cand pui ceva cald sa apara o poza? happy