| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am comandat o pereche de pantaloni de trening de la h&m. Problema e in felul urmator, a costat 89 de lei, dar nu sunt multumit deloc de ei si am gasit alta pereche cu 100 lei care sunt mult mai ok. Daca ii sun pe cei de la H&M pot face in felul urmator eu sa returnez produsul dandu-mi perechea aceea de pantaloni de trening, platind eu diferenta si transportul?

Răspuns Apreciat de Editori
| anais13 a răspuns:

Trebuie sa faci retur la perechea de 89 lei. Dacă nu știi exact cum se procedează cu returul, informează-te de pe site-ul lor, sau suna la ei sa te ajute cu explicații (trebuie sa ai un card pentru retur, ca sa știi). Pentru perechea de 100 lei, trebuie sa inițiezi o alta comanda!

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Le spui ca nu poti fugi atat de repede cu pantalonii lor de trening, pe cat de repede poti fugi cu pantalonii concurentei.

| darrio2007 a răspuns:

De-asta nu comand niciodata tot ce tine de vestimentatie, de la magazine online. H&M cred ca ai si in orasul tau. Vezi ceva si e bun, l-ai probat si l-ai cumparat.