| KimK a întrebat:

Pe 20 ianuarie este ziua mea si mi-as dori aceasta tableta: http://www.emag.ro/......pEVOTAB2BK
De ce am ales-o? Pentru ca mi se pare destul de buna :) Acum... vreau si parerea voasta.
P. S: Uitati-va si la comentarii ( In josul paginii)...
Cred ca o sa o iau de pe site :) deoarece verisoara mea si-a luat un telefon si o camera foto de aici : deci.sunt seriosi...nu ca cei de la bon prix...in fine.asta e o alta poveste :))
Mersiii! Apropoo...

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Pai daca si verisoara ta isi comanda tot de pe acel site si sunt seriosi, poti sa incerci, de ce nu!
si mie mi se pare destul de ok!winking
merita!tongue

| KimK explică:

Eu voiam sa aflu daca este buna...happy dar.mersi happy