| Adyspeed a întrebat:

...EVOTAB2BK. ce parere aveti de tableta aceasta? e buna de ceva?

Răspuns Câştigător
| costyca a răspuns:

Dupa specificatii e destul de buna, rezolutia este totusi ceva cam mica fata de ce ofera iPad sau Samsung galaxy tab, din cauza asta are pretul foarte mic, oricum ar trebui sa-i faci o proba personal inainte sa cumperi de la eMAG, ca sa nu ai surpize neplacute

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Nu pot sa iti spun foarte multe despre ea, da pot sa iti recomand altceva: http://www.quickmobile.ro/tablet-pc

| IonutzMariusz a răspuns:

Da pentru inceput e super dar dupa 1-2 ani ti se va parea ca e muci