| rjrj a întrebat:

Poate cineva sa i-mi spuna ce parere are despre novashop,magazinul online de laptopuri, daca si-a cumparat ceva, daca e bun acel ceva si daca sunt de incredere. Funda

5 răspunsuri:
| Modx a răspuns:

Si-a cumparat un prieten un laptop de la ei si este foarte multumit. Poti sa cumperi fara griji de la ei dar mai bine du-te tu in magazin sa ai laptpul in fata. Funda?

| Vasybulan a răspuns:

Nu sunt asa sigur daca e bun, insa iti recomand cu caldura magazinul on-line eMAG. Unul dintre cele mai bune, daca nu chiar cel mai bun.

| biaX a răspuns:

Sincer sa iti spun tine bateria foarte putin 1ora
dar asa laptopu e frumos. Succes pliz funda.

| rjrj explică:

Uite,eu va las un link la ce as vrea sa i-mi cumpar, nu o luati ca reclama...
http://www.novashop.ro/......79828.html

| rjrj explică:

Bump