| virusu007 a întrebat:

Magazinul online debo.ro este de incredere?
FUNDA

2 răspunsuri:
| eu09eu09 a răspuns:

Da sa stii ca sunt de incredere cel putin eu am achizitionat 3 produse am luat un Monitor LCD un Laptop Asus si i camera Canon de 10 mp mi-au placut ca imi dadea orice detaliu cumpara cu incredere de la eiwinking funda pls

| jm3k3ru10 a răspuns:

Nu stiu nu am comandat nimic de acolo.Eu te sfatuesc sa te uiti la preturi, daca ai vazut la stiri ce s-a intamplat cu astea care cumpara de pe net dau preturi mici si nu mai trimit obiectu achizitionat.