| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU! Produsele de pe cel.ro vin ambalate cu toate accesoriile produsului? De exemplu, un telefon, vine ambalat in cutia sa cu incarcator si casti?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Bună
Normal ca vine ambalat. Este pur si simplu nou, deci nedesfacut. Eu nu iti recomand cel.ro deoarece sunt tepari infecti si daca vrei sa returnezi ceva, nu iti dau banii inapoi + ca unii au primit obiecte stricate si cand a fost vorba cica a fost vina lor nu ca le-au trimis ei stricate.

2 răspunsuri:
| laurentiutirei a răspuns:

Da tot ce este cumparat nou are toate acesorile.
incarcator, etc
este logic daca era la mana a 2 nu aveai toate acesorile.
un exp cu unboxing de cei de la cel.ro
https://www.youtube.com/watch?v=KSUBQtrJHnY

| RobertMoon a răspuns:

Un telefon cumpărat de nou vine cu accesoriile in cutie din orice magazin îl iei, nu doar de pe cel ro