| baiatuldinbrasov112 a întrebat:

M-am hotarat sa imi cumpar un telefon de pe eMag.ro, nimic neobisnuit in afara de un aspect important... Daca il cumpar si il platesc ramburs (la curier) o sa imi vina telefonul cu toate accesoriile importante (cum ar fi incarcator, casti si cablu de date)? Am nevoie sa stiu daca pun la comanda si alte accesorii. Cine ma lamureste i-a funda!batting eyelashes

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am cumparat nu o data de la eMag. Toate produsele vin insotite de accesorii. Ultima achizitie a fost un telefon Allview V1 Viper care a venit cu incarcator care are cablul detasabil si poate fi folosit si pe USB ca si cablu de date, casti si doua carcase spate de culori diferite pentru schimbare. Aceasta cumparatura am facut-o acum 3-4 saptamani.