| BuBuLetS a întrebat:

TPU.ro!
As vrea si eu sa imi dati niste idei despre cadouri de Craciun.
Dauu` funditSsa!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rachel a răspuns:

Daca e baiat un parfum, un ceas...chestii de astea, iar daca e fata niste accesorii sau o bluza ceva sper ca te-am ajutat... fundita?

8 răspunsuri:
| ALice_4674 a răspuns:

Un parfum
o esarfa
o felicitare
cercei/breloc in forma de brad sau ceva care sa aiba legatura cu Craciunul
un ursulet de plus
un lantisor cu numele persoanei respective

| xFaith a răspuns:

Ii poti lua un parfum de la avon sau una din variantele de mai jos:

-un ursulet de plus

-o bluza

-set de cosmetice

-o geanta

-o esarfa

-set: colier+cercei
-cana personalizata
-o diploma pentru cea mai buna (sora/mama/prietena/iubit etc)
- o craciunitawinking

| RoxxxxxxDud a răspuns:

Mie intodeauana mi au placut scrisorile, mi au placut cuvintele scrise cu caldura si cu dragoste. Consider ca niste cuvinte spuse din inima sun de n ori mai valoroase ca un cadou material. puup si sarbatori fericite:X!

| OmuVerde a răspuns:

Buna! Iti recomand Greenpeace Shop pentru cadouri ieftine si ecologice http://www.greenpeace.org/romania/shop. Arata ca iti pasa de mediu si impresioneaza-ti prietenii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bellebijou.ro/

| NoName_3557 a răspuns:

Pentru fete ceva original poate? https://www.youtube.com/watch?v=n3cna5a2SjU