| biencushh a întrebat:

dati-mi si mie niste idei pentru cadouri de Craciun, cel mai folositor raspuns FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ađřıαηηα a răspuns:

Parfum. fular, manusi, diferite plusuri.nu stiu. Vezi si u ce isi doreste aceea persoana si cumpara`i cat despre partea financiara nu prea conteaza valoarea cantarita in bani ci faptul ca il cumperi q drag si astepti q nerabdare sa vezi expresia de pe chipul norocosului caruia ii faci cadoulwinking

6 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Uite aici idei dupa buget: www.cadourifemei.com sau www.cadouribarbati.org

| DolsePapusik a răspuns:

Pt fete : parfumuri originale, un lantic de aur alb si galben cu initiala lor, o bratara, cizme de firma, o rochie de seara, parfumul sa fie unul micut compact sa nu fie rotun ci plat, pentru baieti acelasi tip de parfum dar pentru ei, un pupic happy ))), adidasi smecheri cum are alex velea, stc
Fundita
te
rog
!

| dacris a răspuns:

Daca vrei sa cumperi bijuterii din argint poti incerca pe http://www.danasilver.ro/.

| tranquilaaa a răspuns:

Pai mie imi place sa primesc de carciun o bulza groaas de iarna si cu multe modele indraznete sau plusiri mari... parfumuri, dar depinde cui ii faci cadoul daca la cineva drag poti o inimioara oglinda daca e la o fata, pentru ce mai buna prietena o bratara a prieteniei (poti sa o faci chiar uh cu niste margelute. Dupa parerea mea nu cadoul conteaza, ci gestulwinking

| RayOrso6153 a răspuns:

I-ai ceva de care sa-si aduca aminte cum ar fi: ceva de portelan.Dar oricum ii va placea, "doar gestul conteaza" nu uita