| Crs a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de cadouri de craciun pentru prietenul meu... thinking :*

Răspuns Câştigător
| simoSTAR a răspuns:

Mie imi plac f mult lucrurile personalizate... ia o rama amuzanta ceva si pune o poza cu voi doi, sau daca nu. un ceas de masa si daca merge sa personalizezi pe fundal poza ta...si o sa se uite la ceas(vazandu-ti poza, normal) si o sa numere secundele pana se va intalni cu tine. o sa coste un pic mai mult dar zic eu ca merita

11 răspunsuri:
| simoSTAR a răspuns:

Alllinna, tu chiar vrei sa se combine prietenul ei?hee hee

| Cryssy a răspuns:

Un puloverbatting eyelashes

Shin
| Shin a răspuns:

Serios alllinna... cartela?! Te-ai uitat prea mult la reclama de la vodafone? tongue

| Crs explică:

Hei, lasati-o pe alllinna. Dati-mi mie niste idei rolling eyes

| psihox a răspuns:

A i se cumpara o cravata sau sosete sau un ceas, un mic radiou, etc.

| corina_4591 a răspuns:

Sunt frumose cadourile personalizate care sa ii aduca aminte de voi. Ex bluze perna cu foto, etc

| rhytmiser a răspuns:

O revista playboy

| danutz_8631 a răspuns:

Crystinutsa mai bine sa-i cumperii o cutie cu balonase laughing... Daca intelegi:d

| ana0metalhead a răspuns:

Park am mai zis la cineva. oti sai faci cadou un album foto cu poze deale voastresi sa pui ca prima poza ceva tras dupa net... o oza de dragoste. de iubire.

bafta. sper ca ti-am fost d ajutor:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portofel, cd, cartela, accesorii pentru telefon, ceas, o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poate fi mai frumos de cat o carte? Iti sugerez sa-i faci cadou de Craciun cartea "Coroana Romana" edita de "Curtea Veche" cu ocazia implinirii 140 de ani de la fondatarea Romaniei moderne.