| NyanCatIsBadAss a întrebat:

Dati idei de cadouri de craciun originale. (:
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| girlloveboy a răspuns:

Pentru iubit/iubita : un brelog cu numele tau ...sau un brelog cu poza voastralove struck
pentru mama : pentru mama ta poti sa ii ieii : o geanta sau niste cercei di argint:X
pentru mama lui : un parfum
pentru mama ei: o trusa de cosmetice, o esarfa meli melo, o geanta
pentru sora ta:oja orly, protectie urechii sau daca e mai mik---->>>> iai o jucarie pe care o vroia de mult
pentru cea mai buna pr: o caciula haioasa, cercei din argint
pentru bunici: o rama cu o poza in care sunteti toata familiawinking

1 răspuns:
| izabello a răspuns:

Pai ar fi un glob de cristal in care pui o poza cu persoana respectiva si are "zapada" inauntru.Este ieftin si practic aprox. 40-60 de lei