| RxDooM a întrebat:

Buna TPU scuzati categoria! Am o intrebare si va rog multa seriozitate, de unde pot cumpara revistele originale batman nu conteaza pretul si sa nu fie secound-hand va rog ajutati- ma

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Cauta pe ebay.USA ebay si gasesti sigur.Inainte sa iti raspund ma uitai si sant si noi si second insa nu am stat sa caut sa vad daca vine si in afara statelor unite.Cauta si vezi tu ce si cum.Da acolo tot descrie ce contine cat costa daca face delivery si outside de us si etc. bafta