| pesteinapa69 a întrebat:

Buna TPU, se poate plati cu un card cadou de la sodexo la sephora?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate, fiindca la sephora foloseste doar vouchere sephora, nu de la alte magazine.

| dullcat a răspuns:

Ala nu e pentru mesele zilnice? Este o diferenta enorma intre card de masa si card de cumparaturi.

| Anonimafarahaz2 a răspuns:

Nu, daca nu ma înșel Sodexo este un card destinat pentru mâncare

| Catrice a răspuns (pentru Anonimafarahaz2):

Lul exista carduri separate de alimente și cadou

| danieldianys a răspuns:

Cel mai bun raspuns il poti obtine chiar de la Sephora. Recomand sa contactezi telefonic. Iata datele de contact https://www.telefoncontact.online/telefon-contact-sephora/